V termíne 2. – 4. 06. 2022 sa v bowlingovom centre Bowling Academy v Žiline uskutoční ďalší tréningový bowlingový kemp organizovaný Slovenským bowlingovým zväzom. Kemp bude ako tradične pod vedením reprezentačného trénera SR Costasa Mitsingasa. Tréningový kemp je určený pre už bowling hrajúcich športovcov, nie je určený pre úplných začiatočníkov. Kempu sa môžu hráči SBwZ zúčastniť na základe prihlásenia na rezervačnom portáli SBwZ.

Prioritne budú uprednostnení reprezentanti pred blížiacimi sa podujatiami MS Európy. Jednotlivé tréningové jednotky začínajú denne od 9.00 hod a končia o 16.00 hod. Bližšie informácie, ako aj tréningový harmonogram jednotlivých hráčov bude známy na úvodnom zraze 2. 6. 2022 o 9.00 hod v bowlingovom centre Bowling Academy Žilina.

Všetkých hráčov a najmä juniorských bowlerov pozývame na kemp, kde si zdokonalia svoje zručnosti v bowlingu a postúpia o krok vyššie k vytúženému cieľu a účasti v reprezentačnom tíme SR. Účasť na kempe je spoplatnená 60 EUR / 3 dni. Tešíme sa na Vás.

Odkazy

? Prihlásenie na kemp cez rezervačný systém SBwZ  tu ?