1_bwl_vychod_2019_2020_Lamina

V nedeľu 14.06.2019 sa v herni Citybowling Poprad odohralo šieste kolo 1.ligy východ.
Víťazom kola sa stalo družstvo Lamina so ziskom 28 bodov pred družstvom Dragons, ktoré získalo tak tiež 28 bodov ale malo nižší počet zhodených koliek. Na treťom meste skončilo družstvo Billa bowlers so ziskom 23 bodov.

Na štvrtom mieste sa umiestnilo družstvo Caffe bar so ziskom 19 bodov, na piatom mieste skončili HD2D – 15 bodov, šieste mesto obsadilo družstvo Sergio so ziskom 10 bodov. Siedmu priečku obsadilo družstvo Partička so ziskom 9 bodov. Posledné ôsme miesto pre šiesty hrací deň patrilo družstvu X-DEAF s 8 bodmi.

Najlepším hráčom 6. kola s priemerom 211,71 sa stal Lizák Lukáš z družstva HD2D. O najvyšší náhod kola sa postaral Ľuboš Trojčák z družstva Lamina s výkonom 269. Zápas s najnižším rozdielom iba 2 body sa odohral medzi družstvami Sergio (549) a Billa bowlers (551).

Najvyšší výkon družstva zaznamenalo družstvo Lamina výkonom 687 bodov. (ĽK)