Dnes sa prvá adventná nedeľa v roku začala v košickom bowlingovom centre KeVyPi Bowling druhým kolom 2. BwL Košice B skupiny.

Celý deň bol úspešný pre družstvo Warriors, ktoré excelovalo v súbojoch a zaslúžene si odnáša 23 bodov, vedľa nich Mixvel so ziskom 20 bodov. Družstvo Divočáci dnes získalo 11 bodov a zostáva pred posledným družstvom Youngsters so 6 bodmi.

V ligovej tabuľke stále dominuje družstvo Warriors s neuveriteľnými 49 bodmi pred Mixvelom s 33 bodmi. Divočáci oslabili oproti minulému kolu a klesli na tretiu pozíciu s 25 bodmi, pred poslednými Youngsters s 13 bodmi.

V súťaži o TOP 3 hráčov tohto kola sa Jozef Mečár (Warriors) umiestnil na 3. mieste s priemerom 173,25 bodov, na 2. mieste Peter Hvizdák (Warriors) s priemerom 176 bodov, ktorý v dnešnom kole hodil aj najvyšší výkon – 217 bodov. Najlepším hráčom tohto kola sa stal Jozef Mylinarič (Mixvel) s priemerom 177,33 bodov.

Súťaž je len na začiatku a vyzerá to, že nás v ďalších kolách čakajú ešte zaujímavé momenty.

Nasledujúce kolo sa odohrá až v novom roku 14.1.2024, do tej doby majú tímy čas načerpať nové sily a vylepšiť svoju hru. (MV)