Dňa 9.januára 2018 pokračovala štvrtý kolom 2. liga aj divíziou v Malackách. Víťazom kola sa prvýkrát v ročníku stalo družstvo Plzenská Saturn Malacky.Menované družstvo síce pri zhodnom počte troch víťazstiev získalo 13 bodov, ako druhé družstvo Saturn
Malacky Juh, ale hráči tohoto družstva dosiahli vyžšie skóre.

Na treťom mieste sa v hracom dni umiestnili hráči družstva Elita – 9 bodov, na štvrtom Míšanci – 8 bodov a na piatom Vikings Malacky so siedmimi bodmi. Najvyžším výkonom kola sa ,,blisla,, juniorka Simona Horváthová (Plzenská) – 224 bodov, ktorá potvrdila dominanciu v tomto kole aj najvyžším priemerom 192,75 boda.

V celkovom poradí si so ziskom 43 bodov upevnili vedenie v lige hráči družstva Saturn Malacky Juh, ktorí dominujú s náskokom 11 bodov pred družstvom Míšanci. Na treťom mieste o bod späť je Plzenská, na štvrtom o ďalší bod späť Elita a na piatom mieste Vikings Malacky so 14 bodmi. V jednotlivcoch zostáva na prvom mieste naďalej Štefan Baráth z družstva Míšanci.

Gratulujem všetkým zúčastneným k dosiahnutým výkonom a pripomínam, že ďalšie kolo sa odohrá už o týždeň 16.1.2018, kedy sa bude dohrávať preložené 3.kolo z decembra 2017.