V utorok 6.3. 2018 pokračovala, v bowlingovom centre BBM Malacky, už šiestym kolom 2.BwL divízia Malacky. Prišli všetky družstvá, no žiaľ nie všetky v plnom zložení, čo sa odzrkadlilo na výsledkoch.

Toto hracie kolo ovládli hráči Saturn Malacky Juh. Obsadili prvé tri miesta medzi jednotlivcami, keď najlepším hráčom bol Pavol Walter s priemerom 218,33. Taktiež vyhrali všetky zápasy, za čo si pripísali 18 bodov na svoje konto, okrem toho im patrí aj najvyšší výkon družstva 640, ako aj priemer 578. Druhé miesto patrí tímu Elita, keď si pripísali 14 bodov za 3 výhry. Dve víťazstvá vyniesli družstvu Plzeňská Saturn Malacky tretie miesto a 9 bodov do celkovej tabuľky. Družstvo Míšanci odohralo polovicu zápasov len vo dvojici, čo im stačilo len na zisk 7 bodov. Tím Vikings Malacky nebol kompletný a odohral všetky zápasy len vo dvojici, takže bolo jasné, že si veľmi nepolepšia, a získali len 2 body.

V celkovom poradí sa na čele osamostatnili dva tímy. Saturn Malacky Juh navýšil svoj náskok na 10 bodov, keď získal 84,5 bodu. Druhé miesto si pohodlne drží družstvo Elita so ziskom 74,5 bodu.

S odstupom na treťom mieste so ziskom 57 bodov sú Míšanci. Na chrbát im dýcha Plzeňská Saturn Malacky s 53 bodmi. Na konci tabuľky sú Vikungs Malacky so ziskom 31 bodov.

Predposledné kolo je na pláne 3.4. 2018 o 19:00 v BBM Malacky. (BS)