Posledné 8. kolo 2. BwL v Nových Zámkoch sa odohralo v pondelok 14.5.2018

V tomto kole sa najviac darilo teamu Twister ktorý vyhral všetkých päť zápasov a získal  23 bodov. Na druhom mieste skončili team Feminy 18 bodov na treťom mieste team Target 13 bodov štvrtý bol team Nepočujúcich a piaty skočil team Zorro, ktorý nastupoval na zápasy len s dvomi hráčmi.

Najvyšší výkon večera predviedol Alexander Kollár (Twister team Bešeňov ) 268 bodov, ktorý mal v tomto kole aj fantastický 223,00 bodový priemer.

Víťazom 2. BwL v Nových Zámkoch v sezóne 2017/2018 sa stal Twister team Bešeňov, ktorý suverénnym spôsob ovládol ligu a v celej sezóne prehral len štyri zápasy.

O druhé miesto bol boj až do konca sezóny, kde v celkovom poradí porazil Target team NZ  o 6 bodov Feminy team NZ. Na štvrtom mieste sa umiestnili chalani zo Zorro Bešeňov a na piatom mieste sa umiestnil team ŠK nepočujúci NZ.

Celkové poradie jednotlivcov sa počas sezóny menilo len minimálne a zaslúženým víťazom sa stal Róbert Duba z Feminy team NZ  pred dvojicou Gejza Jóba a Gabriel Kečkeš z Twister team Bešeňov.

Do júnovej baráže o postup do 1. BwL ligy západ postupujú prvé dve mužstva Twister team Bešeňov a Target team NZ.

Baráž sa uskutoční v nedeľu 24. 6. 2018 v BNC Bratislava

Mužstvám v baráží držíme palce a s ostatnými sa vidíme v novej sezóne.

2. BwL v Nových Zámkoch vás v touto sezónou sprevádzala rozhodcovská dvojica Patrik Boroš a Michal Vígh