Dávame do pozornosti všetkým juniorom a hráčom do 18 rokov možnosť získania finančných prostriedkov pre svoj rozvoj športových zručností!!!Využite možnosť získania finančných prostriedkov, žiadosť a podmineky sú úplne jednoduché!!!

Nadácia Slovenského olympijského a športového výboru spustila už 8. ročník grantového programu Ukáž sa. Program je určený pre mladých talentovaných športovcov vo veku od 10 do 18 rokov a pre mládežnícke športové tímy s prihliadnutím na elimináciu sociálnych rozdielov. V projekte podporíme deti, ktoré sa aktívne venujú športu, avšak pri napĺňaní ich cieľov im chýbajú financie. V tomto ročníku rozdelíme granty v celkovej hodnote 35 000 eur. Prihlasovacia fáza prebieha do 24. mája 2023 prostredníctvom formulára na www.olympic.sk/ukazsa.

🚀 Štartuje 8. ročník grantového programu Nadácie SOŠV „Ukáž sa!“

Nadácia Slovenského olympijského a športového výboru opäť otvára dvere pre talentovaných mladých športovcov! 🌟 Máš talent? Využi moment a Ukáž sa!

💶 V 8. ročníku programu bude rozdelených 35 000 eur medzi budúce športové hviezdy vo veku od 10 do 18 rokov.  Prihlásiť sa môžu jednotlivci ajmládežnícke kolektívy. 

Viac informácií o programe a prihlasovací formulár nájdete na 👉 http://www.olympic.sk/ukazsa   👈  

#smejedentim  #ukazsa #ukazsa2023