Dovoľujeme si pozvať všetkých hráčov a trénerov SBwZ na ďalšiu tréningovú prípravu s Costasom Mitsingasom. Tentoraz sme sa v spolupráci s reprezentačným trénerom a bowlingovým centrom Strikebowling v Trnave rozhodli zorganizovať prípravu formou Ebonite Powerhouse Clinic (EPC).

Tento formát je zameraný na individuálnu výuku hráča pod dohľadom trénera Costasa. Hráči počas štyroch dní trvania EPC absolvujú viac ako 8 (osem) hodín výučby, z ktorých sa tréner Costas hráčovi venuje exkluzívne viac ako 3 (tri) hodiny v dvoch tréningových dňoch. Počas individuálnej výuky tréner a hráč zanalyzujú prostredníctvom aplikácie Bowlers Map rôzne aspekty hry, od samotnej techniky hodu a pohybu gule po dráhe až po arzenál gulí hráča. Výstupom výučby bude individuálny tréningový program šitý hráčovi presne na mieru pozostávajúci z rôznych cvičení a plánu pre zefektívnenie hry s možnosťou následnej konzultácie.

Práve preto je veľmi dôležité, aby sa tréningu určite zúčastnil aj prípadný osobný tréner hráča, ktorý okrem inštrukcií k monitoringu hráča získa aj nové cenné poznatky o tréningovom procese a spôsobe vedenia svojho zverenca. Túto možnosť pre Slovenských trénerov prináša v programe EPC exkluzívne len SBwZ.

Cena tréningového kurzu hráča vrátane exkluzívnej výuky pod dohľadom trénera je 250EUR/osobu.

Tréningový kurz sa bude konať od 30.6. – 3.7.2018 v Strikebowling Trnava, na ktorý je možné prihlásiť sa prostredníctvom rezervačného portálu SBwZ na adrese http://ligy.slovakbowling.sk/rezervacie, kde si hráč zvolí časový úsek počas, v ktorom by chcel absolvovať exkluzívnu výuku s trénerom. Hráči sa prihlasujú v dvoch časových úsekoch s odstupom jedného dňa t.j. kombinácia Sobota a Pondelok resp. Nedeľa a Utorok. V ostatnom čase budú mať hráči v bowlingovom centre k dispozícii ďalšie dráhy pre voľný individuálny tréning, kde môžu tieto novo nadobudnuté znalosti precvičovať.

Okrem toho majú hráči možnosť využiť aj poradenstvo certifikovaných vŕtačov a prípadný nákup cenovo zvýhodnených bowlingových gulí dostupných len počas trvania EPC.

Prípadné otázky k podrobnostiam ohľadne kliniky smerujte na asistenta trénera Miroslava Valiguru (0903 435 788).
Ubytovanie si každý účastník rieši individuálne, s ktorým samozrejme vieme pomôcť v prípade prejaveného záujmu.