V nedeľu 19.11.2017 sa v herni Citybowling Poprad odohralo druhé kolo Extraligy. Hralo sa na mazaní Highway to Hell, ktoré malo 40 stôp.

Víťazom kola sa stalo družstvo 4Sport Prešov so ziskom 22 bodov pred družstvom PINTEA, ktoré získalo taktiež 22 bodov, ale zrazilo menej kolov. Na treťom meste skončilo družstvo Citybowling Poprad so ziskom 21 bodov.

Na štvrtom mieste sa umiestnilo družstvo Citybowling Poprad 2 so ziskom 20 bodov, na piatom mieste skončili XYZ – 17 bodov, šieste mesto obsadilo družstvo MAAD – GBK Košice so ziskom 16 bodov. Siedmu priečku obsadilo družstvo BK Slovfruit Košice so ziskom 14 bodov. Posledné ôsme miesto pre druhý hrací deň patrilo družstvu Lamina Prešov s ôsmimi bodmi.

Najlepším hráčom 2. kola s priemerom 193,50 sa stal Gožo Matúš z družstva 4Sport Prešov. O najvyšší náhod kola sa postaral Patryk Preus  z družstva PINTEA s výkonom 232. Zápas s najnižším rozdielom iba 1 bodov sa odohral medzi družstvami XYZ (453) a Citybowling Poprad 2 (454). Najvyšší výkon družstva zaznamenalo družstvo 4Sport Prešov výkonom 625 bodov.

V celkovom hodnotení je družstvo 4Sport Prešov pred tímom PINTEA o 1 bod. Na treťom mieste je Citybowling Poprad 2, štvrtí sú Citybowling Poprad, piaty MAAD – GBK Košice, šiesty XYZ, siedmi Lamina Prešov a ôsme miesto patrí priebežne družstvu BK Slovfruit Košice.

Víťazom srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšie kolo.

Najbližšie tretie kolo sa odohrá 17.12.2017 v herni Bowling pri trati Prešov.