V nedeľu 21. 1.2018 sa v herni Citybowling Poprad odohralo štvrté kolo Extraligy. Hralo sa na mazaní DEAD MAN’S CURVE – 3043, ktoré malo 43 stôp.

Víťazom kola sa stalo družstvo XYZ so ziskom 24 bodov pred družstvom Citybowling Poprad 2, ktoré získalo 23,5 boda. Na treťom meste skončilo družstvo PINTEA so ziskom 22 bodov.

Na štvrtom mieste sa umiestnilo družstvo MAAD – GBK Košice so ziskom 20,5 boda, na piatom mieste skončili Citybowling Poprad – 18,5 boda, šieste mesto obsadilo družstvo 4Sport Prešov so ziskom 18 bodov. Siedmu priečku obsadilo družstvo BK Slovfruit Košice so ziskom 9 bodov. Posledné ôsme miesto pre druhý hrací deň patrilo družstvu Lamina Prešov so 4,5 bodmi.

Najlepším hráčom 4. kola s priemerom 206,17 sa stal Gožo Matúš z družstva 4Sport Prešov. O najvyšší náhod kola sa postarala Kristína Koseková  z družstva Citybowling Poprad 2 s výkonom 258. Zápas s najnižším rozdielom iba 3 body sa odohral medzi družstvami Citybowling Poprad 2 (492) a MAAD – GBK Košice (495). Najvyšší výkon družstva zaznamenalo družstvo 4Sport Prešov výkonom 659 bodov.

V celkovom hodnotení je družstvo 4Sport Prešov pred tímom Citybowling Poprad 2 o 5,5 boda. Na treťom mieste je PINTEA, štvrtí sú Citybowling Poprad, piaty XYZ, šiesty MAAD – GBK Košice, siedmi Lamina Prešov a ôsme miesto patrí priebežne družstvu BK Slovfruit Košice.

Víťazom srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšie kolo.

Najbližšie piate kolo sa odohrá 18.2.2018 v herni Bowling pri trati Prešov.