Posledné stretnutie seniorských hráčov v tomto roku je naplánovaná na sobotu 16. decembra, kedy sa uskutoční 3. kolo v oboch skupinách základnej časti.

Družstvá zo skupiny Západ zamieria po prvý krát v tejto sezóne do bowlingového centra Strike Bowling Trnava. Sedem vzájomných zápasov odohrajú na 40 stopovom mazaní Abbey Road.
Družstvá zo skupiny Východ sa stretnú zase v prešovskom bowlingovom centre Bowling pri Trati, Prešov. Hrať sa bude na 45 stopovom mazaní Black Diamond, ktoré bolo a bude použité aj na ďalších zväzových podujatiach trojčlenných družstiev v tejto herni.

Priebežné výsledky v jednotlivých skupinách nájdete v odkaze  na „Ligové výsledky“. Pre informáciu na január sú naplánované Seniorské majstrovstvá SR vo dvojiciach 2017/2018. Uskutočnia sa 27. januára v bowlingovom centre Citybowling Poprad. V dostatočnom predstihu zverejníme základné propozície a obsadzovačku súťaže.

Všetkým účastníkom Seniorskej bowlingovej ligy prajeme nadchádzajúcu sobotu pekné výkony a príjemnú zábavu. Vidíme sa v Trnave a Prešove. (BK)