Mr_Split_Bratislava

V utorok 28. júla sa v BNC Bratislava uskutočnilo predposledné kolo 2. bowlingovej ligy trojčlenných družstiev v skupine Bratislava. Za účasti všetkých siedmich družstiev bolo odohraných sedem ligových zápasov, pričom plný počet víťazstiev zaznamenali iba hráči z Mr. Split Bratislava.

So šiestimi víťazstvami skončili BK CityBowling BA, so štyrmi Novomestský ŠK 1922 a Lubomiro Monarchs. Tri krát boli úspešný hráči z BC BNC Fanatics a dva krát DIGI Slovakia a BC BNC Bora. V priebežnom hodnotení družstiev je na čele ligovej tabuľky neotrasiteľne BK CityBowling BA so ziskom 192,5 bodov. Na ďalších miestach sú Mr. Split Bratislava so ziskom 170 bodov a DIGI Slovakia so 150 bodmi.

Medzi jednotlivcami skončil na prvom mieste Lukáš Andrássy (BK CityBowling BA) s priemerom 224,86 na hru. Za ním sa umiestnili hráči Martin Slavkovský 206,43 a Karol Vidlár 204,71 obaja hráči Mr. Split Bratislava.

O najvyšší výkon kola sa postaral Martin Slavkovský s hrou 269. Najvyšší výkon družstva v siedmom kole dosiahlo družstvo Mr. Split Bratislava 666 a najvyšší priemer na hru BK CityBowling BA 583.

V priebežnom hodnotení jednotlivcov je pred záverečným kolom na čele Lukáš Andrássy s celoligovým priemerom 225,77. Za ním nasledujú Ľuboslav Jurínyi (BK CityBowling BA) 217,77 a Martin Slavkovský 210,66.

Záverečné kolo súťaže je naplánované na 18. augusta s tradičným začiatkom o 18:00 v BNC Bratislava. (BK)