Po dlhšej prestávke prichádza SBwZ s tréningovým kempom pre všetkých hráčov. Kemp sa bude konať v Prešovskom bowlingovom centre Bowling pri trati v termíne od 16. – 18. 11. 2018 tradične pod vedením reprezentačného trénera Costasa Mitsingasa.

Tentoraz chceme podporiť okrem hráčov aj samotných trénerov s akoukoľvek úrovňou ETBF Level I resp. Level II alebo USBC. Preto po dohode s reprezentačným trénerom bude kemp rozdelený do dvoch skupín, jedna skupina absolvuje tréningy ďalšími trénermi Level I resp. Level II prípadne vlastnými trénermi pod vedením Costasa. Cieľom tejto úpravy je nastavenie konkrétneho tréningového procesu, v ktorom budú po ukončení kempu jednotliví tréneri s hráčmi pokračovať samostatne do ďalšieho spoločného kempu.

Vzhľadom na toto špeciálne nastavenie sme cenu pre túto skupinu upravili na 60 EUR za tri hracie dni.

Druhou skupinou budú reprezentanti pripravujúci sa na nasledujúce Majstrovstvá Európy Juniorov 2019 (EYC 2019) a to výhradne pod odborným vedením reprezentačného trénera. Cena pre túto skupinu hráčov je nastavená pôvodne na 150 EUR.

Z organizačných dôvodov prosíme hráčov ako aj ich trénerov, aby sa prihlásili prostredníctvom rezervačného systému SBwZ do nedele 11. 11. 2018. Následný harmonogram konkrétnych skupín bude oznámený nasledujúci týždeň.

V prípade potreby radi pomôžeme s organizovaním ubytovania pre jednotlivcov i skupiny hráčov i trénerov.

Tešíme sa na vašu účasť

 

PRIHLÁSENIE NA KEMP