Dnešný deň, 17.12.2017 bolo na programe v košickom centre Galériabowling 3. kolo 2. bowlingovej ligy Košice
pre B skupinu. V tomto kole opäť dominovalo družstvo Dragons, ktoré získalo 19 bodov pred tímom Mixvel so 16 bodmi,
tímom Flashtrans s 13 bodmi a Blue Team s 12 bodmi. Dnes však o zaujímavé momenty nebola núdza, keďže niektoré hry sa rozhodli len tesnými výsledkami o 1 až 3 body.

Celkovú tabuľku tak stále vedie a neustále zvyšuje svoj náskok tím Dragons so 73 bodmi v ligovej tabuľke. Ostatné družstvá sú pomerne vyrovnané a vzájomné rozdiely sú naozaj veľmi tesné. Druhým družstvom v ligovej tabuľke je Blue Team s 38 bodmi pred Flashtrans s 37 ligovými bodmi a Mixvelom s ich 32 bodmi.
Ak budú chcieť tieto družstvá pomýšľať na postup do baráže budú musieť vymyslieť nejaký lepší recept na „nadupaný tím“ Dragons.

Tabuľke top jednotlivcov kola opäť kraľuje Ján Demko (Dragons) s priemerom 187,00 pred Vladimírom Molčákom (Flashtrans) s priemerom 182,33 a top trojku dopĺňa Jozef Demko (Dragons) s priemerom 180,60.
Najvyšší náhod kola tentoraz patrí Jozefovi Mlynaričovi (Mixvel), ktorý zaznamenal náhod 222 bodov v jednej hre.

Všetkým účastníkom gratulujeme za kvalitné výkony a snahu ďalej bojovať o popredné umiestnenie v ligovej tabuľke. Vzhľadom na blížiace sa vianočné sviatky prajeme hráčom ich príjemné prežitie v kruhu najbližších a šťastlivý vstup do nového roka 2018.

Nasledujúce kolo sa odohrá 21.01.2018 v priestoroch bowlingového centra Galériabowling Košice.(MV)