V utorok 6.11.2018 pokračovala, v BBM Malacky, druhým kolom 2.BwL Malacky. Druhé kolo sa nieslo v peknej atmosfére, tímy z čela tabuľky sa snažili zvýšiť svoje vedenie, iní sa snažili napraviť zaváhanie z prveho kola.
Najviac sa darilo tímu Fénix Saturn Malacky, ktorý získal dvojnásobok bodov ako v prvom kole a s 15 bodmi za 3 výhry vyhrali druhé kolo.

Napriek tomu, že družstvo Kamelot Malacky vyhralo všetky 4 zápasy, stačilo to len na druhé miesto so ziskom 14,5 bodu. Víťazi prvého kola Split Happens tento krát vyhralo len 2 zápasy a s 12,5 bodmi obsadili tretiu priečku. Nováčik BBM Malacky B si pripísal prvú výhru v sezóne a so 7 bodmi dosiahli na štvrtú priečku. Bez výhry v tomto kole zostalo družstvo Vikings Malacky, a tak im patrí posledné miesto so ziskom 1 bodu.

Hráčom kola sa stal Pavol Knotek, ktorý dosiahol najvyšší výkon kola 203 bodov, a s priemerom 183,50 bodu bol aj prvý medzi jednotlivcami. V celkovom poradí medzi jednotlivcami naďalej vedie František Závoník ml. pred Romanom Ondrovičom a Erikom Tesárom.

Tretie kolo 2.Bwl Malacky bude  4.12.2018 v BBM Malacky (BS)