V nedeľu 5.5.2019 sa odohralo v herni Laguna bowling centrum 8. kolo 2. BwL SNV, ktoré rozhodlo o konečnom poradí. Kolo vyhralo družstvo Laguna IGLOV, ktoré získalo 20 bodov. Na 2. mieste v kole skončilo družstvo Laguna PARTIČKA, ktoré získalo 17 bodov. Na 3. mieste v kole skončilo družstvo Laguna SPK MEDVEĎ, ktoré ziskalo 14 bodov. Na 4. mieste skončilo družstvo Laguna Laguna JUNIORI, ktoré ziskalo 9 bodov. Najvyšší výkon družstva 577 kolov zahrali Laguna IGLOV a najvyšší výkon jednotlivca 252 kolov zahral Jurík Jozef (Laguna PARTIČKA) . TOP jednotlivec kola bol Jurík Jozef (Laguna PARTIČKA) s priemerom 206,25. Celkovým víťazom sa stalo družstvo Laguna PARTIČKA so ziskom 144,5 bodov, ktorému prajeme v baráži o 1. SBwL veľa zvalených kolov a postup. Kompletné výsledky nájdete na slovakbowling ligové výsledky. (AG)