V Žilinskej herni Bowling Academy v OD IDEA sa v nedeľu odohralo 4.kolo 2.ligy, čo je polovica súťaže. V tomto kole sa najviac darilo družstvu Koľko Kolkov, keď zvíťazili vo všetkých siedmych zápasov a stratili iba 3 pomocné body a so ziskom 32 bodov vyhrali toto kolo. Nahrali aj najlepší výkon dňa 607 kolov, Najlepší výkon na hru dosiahol ešte len junior Štefánik Dávid a to 241 kolov, čo je zatiaľ jeho najlepší výkon.

Najvyšším rozdielom skončil zápas medzi Koľko Kolkov a ŠKN a to o 152 kolov. Najnižším rozdielom o 1 kolík skončili dva zápasy a to medzi Strikermi a Koľko Kolkov 529:530 a ELF Team a Mladé pušky 474 : 473 kolov.
Druhé družstvo ŠKN Žilina získalo 20,5 bodov, tretie ELF Team 20 bodov, ELIR 18 bodov, Strikeri 17,5 bodov, Bowling Academy Tigers 12 bodov, Mladé pušky 11 bodov a Bowling Academy Eagles 9 bodov. V celkovom poradí sa na prvom mieste menilo poradie a družstvo Koľko Kolkov so ziskom 111 bodov vymenilo zatiaľ vedúce družstvo ELF Team 101 bodov. Tretí Strikeri už strácajú 24 bodov a majú 77 bodov. Nasledujú družstva ŠKN Žilina 75 bodov, ELIR 72 bodov, Mladé pušky 68,5 bodov a tieto ešte ešte všetky majú šancu bojovať o tretie miesto.