V pondelok 4.11. sa v bowlingovom centre Galériabowling Košice odohralo 2. kolo 2. BwL pre divíziu Košice, skupina A
Najlepšie toto kolo zvládol tím Rovex 23, ktorý získal 21 bodov. Rovnako ako tím Dragons B, s 21 získanými bodmi, ale s nižším počtom zvalených kolov.

S odstupom na 3. mieste sa umiestnilo družstvo Deaf Tím so 14 bodmi, tesne pred 4. Boom Teamom, ktorý získal 13 bodov.

V tomto hracom kole sa najmenej darilo nováčikovi súťaže, Košickým bojovníčkam, ktoré získali 6 bodov.

Po druhom hracom dni sa vedenia v súťaži ujalo družstvo Rovex 23 so ziskom 40 bodov. Len 2 body za nimi na druhom mieste je Dragons B s 38 bodmi. Výsledky z 1.kola nepotvrdilo družstvo Deaf Tím, ktoré je s miernym odstupom s 34 bodmi na 3. mieste. V závere tabuľky sú už väčšie rozdiely, keď štvrtý Boom Team získal doposiaľ 26 bodov. V závere sú Košické bojovníčky so ziskom 14 bodov.

V poradí jednotlivcov 2.hracieho dňa dosiahol najlepší priemer Ziolkovský František z Dragons B priemerom 189,5. Druhý bol Marián Bartoš z Rovexu 23, keď dosiahol denný priemer 183,25. Tretí skončil s priemerom 175,5 jeho spoluhráč z družstva Lojzo Foriš.

Najvyšší náhod kola dosiahol výkonom 216 zvalených kolkov Ziolkovský František z Dragons B

Po dvoch hracích dňoch je poradie troch najlepších jednotlivcov nasledovné: 1. Bartoš Marián z Rovexu 23 s priemerom 175,88, druhý Ziolkovský Fero, s priemerom 175,11 a tretí Jaro Kaduk z Rovexu 23 s priemerom173,5.

Nasledujúce kolo – 3. hrací deň je naplánovaný na pondelok 2.12.2019 .(WR)