2bwl_ke_b_2019_2020_Parts

V pondelok 11.11. sa v bowlingovom centre Galériabowling Košice uskutočnilo 2. kolo 2. BwL pre divíziu Košice, skupina B.
Víťazom tohoto kola sa stalo družstvo Parts, ktorý získalo 21 bodov.

Na 2. a 3. mieste sa s odstupom piatich bodov sa umiestnili družstvá Mixvel a Plus 24 so ziskom 16 bodov O poradí rozhodol vyšší počet zvalených kolov. Tesne za týmito družstvami na 4. mieste skončilo družstvo Billa Bowlers B s 15 bodmi.

Tabuľku hracieho dňa uzatvára absolútny nováčik súťaže Košickí Rytieri so ziskom 7 bodov.

Po druhom hracom dni celkove na 1.mieste je družstvo Parts so ziskom 41 bodov. S 5 bodovým odstupom na druhom mieste sú ženy Plus 24 so ziskom 36 bodov. Až na ďalších miestach v poradí  je to vyrovnanejšie, keď 3. Billa Bowling B má 30 bodov, za nimi 4. je Mixvel s 29 bodmi.

Aj celkové poradie súťaže uzatvárajú na 5. mieste so ziskom 14 bodov Košickí Rytieri..

V poradí jednotlivcov 2.hracieho dňa dosiahol najlepší priemer Kanas Marek z Partsu s priemerom 178,5. Druhý bol Karim Tafsi z Billa Bowling B, keď dosiahol denný priemer 178,0. Tretí skončil s priemerom 177,25  Tkáčik Martin z družstva Parts.

Najvyšší náhod kola dosiahli zhodne výkonom 230 zvalených kolkov Kentošová Alena z Plus 24 a Karim Tafsi Billa Bowling B.

Po dvoch hracích dňoch je poradie troch najlepších jednotlivcov nasledovné: 1. Alena Kentošová z Plus 24 s priemerom 184,11, druhý Marek Kanás, s priemerom 178,5 a tretí Martin Tkáčik, obaja z Partsu s priemerom 178,44.

Nasledujúce kolo – 3. hrací deň je naplánovaný na pondelok 9.12.2019 .(WR)