Na prelome letných prázdnin v termíne od 31.7.2018 – 5.8.2018 sa v Novozámockej herni BC 300 uskutoční tradičný letný
bowlingový turnaj SUMMER CUP – MAHID 2018
Turnaj je určený pre všetkých hráčov bowlingu, bez ohľadu na členstvo v národnom bowlingovom zväze, štátnu a klubovú
príslušnosť, pohlavie, či vek.

V kvalifikácii sa odohrá 6 hier spôsobom Amerika na páre dráh bez striedania. Do finále postupuje 16 najlepších hráčov z
kvalifikácie, pred finále si vyberú dráhy podľa umiestnenia v kvalifikácii. Každý hráč si do finále prenáša 50% bodov z kvalifikácie vrátane HDCP. Finále sa hrá systémom “Amerika” na 4 hry. Víťazom sa stáva hráč z najvyšším počtom dosiahnutých bodov vrátane HDCP.

Na turnaji bude použité 39ft mazanie „ MILENIUM“ ( na ktorom sa hrala Extra liga a aj 1. BwL v tejto sezóne )
Všetky dráhy budú pred začiatkom každej kvalifikačnej rundy vyčistené a opäť namazané. Takisto aj pred finále.

Na turnaji budú Zvýhodnený nasledovný hráči: ženy – 8 bodov, juniori do 15 rokov 8 – bodov, seniori – 8 bodov a neregistrovaný tak tiež 8 bodov.

Ocenených bude prvých 16. hráčov, najvyšší náhod, najlepšia žena. Okrem toho budú ocenený aj traja najlepší neregistrovaný hráči na turnaji.

Dúfam, že nálada bude ako na každom doterajšom Summer Cupe výborná k čomu prispeje aj skvelé občerstvenie, ktoré bude k dispozícii počas celého víkendu.

Bližšie informácie ako aj celú propozíciu nájdete na http://www.bowlingnz.sk/
Rezervácie si môžete vytvoriť na http://slovakbowling.vps.websupport.sk/rezervacie/ ( Rezervačný systém Bowligových podujatí )
Na turnaj sa môžu hráči prihlásiť aj telefonicky na čísle +421 905 811 101, +421 903 258 950 alebo na adrese: dubarobby@gmail.com , michal.vigh@pobox.sk

( Michal Vígh )