Deaf TIM

Uplynulú nedeľu sa v bowlingovom centre Galériabowling Košice odohralo 2. kolo 2. BwL pre divíziu Košice.
Najlepšie toto kolo zvládol tím Deaf TIM, ktorý si odniesol 23 bodov rovnako ako tím Flashtrans, tomu ale na prvú
priečku chýbali ešte nejaké zhodené kolky.

Len o jediný bod za týmito družstvami zaostalo zoskupenie Boom Team! s 22 bodmi. Všetky tri tímy zhodne zahrali zápasy na 5 výhier a 2 prehry. O ďalšie dva bodíky menej 20 bodov, získalo družstvo Dragons B. Nasledovali opäť tri družstvá, medzi ktorými hral o umiestnenie len jediný bod. Blue Team si odnieslo 16 bodov, X-Deaf tím 15 bodov a družstvo Pacer B (reálne družstvo) 14 bodov. V tomto hracom kole sa najmenej darilo chalanom s Mixvelu, ktorí získali 7 bodov.

Celkové poradie v ligovej tabuľke patrí po dvoch kolách družstvu Deaf TIM so 45 bodmi, tesne za nimi sú Flashtrans so 43 bodmi,
Nasleduje X-Deaf s 39 bodmi, Pacer B s 35 bodmi, Boom Team! s 32 bodmi, Dragons B s 31 bodmi Blue Team a ich 30 bodmi a ligovú tabuľku uzatvára tím Mixvel s 25 bodmi. Z výsledkov je zrejmé, že všetky tímy sú veľmi vyrovnané a vôbec nie je možné si tipnúť, kto by mohol mať potenciálne navrch a stať sa lídrom ligy.

Z tabuľky top jednotlivcov vyberáme jednoznačného víťaza Vladimíra Čudejka (Boom Team!), ktorý okrem najvyššieho náhodu dňa 243 dosiahol aj celkový priemer v šiestich hrách 218,83 bodov na hru. Druhým top jednotlivcom sa stal Rastislav Židzik (Pacer B) s priemerom 195 a top trojku uzatvára Martin Tkáčik (Flashtrans) s priemerom 186,14.

Nasledujúce kolo je naplánované na 2.12.2018 (VM)