Target Team NZ

V Pondelok 5.11.2018 sa odohralo v herni BC 300 Nové Zámky 2.kolo 2.BwL Nové Zámky. V tomto kole sa tentoraz stretli zástupcovia všetkých štyroch tímov, takže o zábavu bolo postarané.

V tomto kole si svoje prvenstvo krvopotne vybojovalo a tým aj potvrdilo družstvo Target Team NZ a získali 21 bodov, avšak dievčatá z Feminy Team NZ sa nenechali zahanbiť. Svojím súperom šliapali celý čas na päty a stratou jedného bodíku sa usadili na druhej priečke v tomto kole aj v tabuľke priebežného hodnotenia. ZORRO Bešeňov, ktorý v prvom kole abstinovali si vyhádzali 15 bodov, takže budú musieť v nasledujúcich kolách šliapnuť na pedál, aby svojich súperov bodovo dohnali. Na štvrtej priečke skončilo družstvo ŠK Nepočujúcich NZ a vybojovali si 4 body. Z tohto družstva ma zaujal výkon Juraja Rybára, nakoľko som ho pred tým hrať nevídal, ale svojím efektívnym excentickým hraním vybojoval svojmu tímu 3 body, a v budúcnosti nám ešte bude mať čo ukázať.

A ešte malé zhrnutie. Najlepším hráčom kola sa stal Róbert Palacka s priemerom 190,25, a najlepšou ženou bola jeho tímová kolegyňa Henrieta Mičurová s priemerom 173,20. Robo mal aj najvyšší náhod 234 bodov. V priebežnom poradí sa na prvom mieste zahniezdil tím Target (47,5b), dievčatá z Feminy im, ale nič nedarujú a držia sa na druhom mieste (38,5b). Tretie miesto okupujú Nepočujúci (19b) a na poslednom mieste zatiaľ tím ZORRO Bešeňov (15b)

Najbližšie kolo sa bude hrať 3.12.2018 v herni BC 300 NZ.

S pozdravom (PB)