SBwL_2019_2020_VETERANI TATRY

V sobotu 16.11.2019 sa v herni Bowling Academy v Žiline odohralo druhé kolo Seniorskej bowlingovej ligy. Najviac sa darilo dvom družstvám, Veteráni Tatry a Seniori Spiš SNV, ktorí zhodne získali po 27 bodov. O víťazovi kola rozhodlo 13 kolkov v prospech Veteránov Tatry.

Víťazom kola sa stalo družstvo Veteráni Tatry so ziskom 27 bodov, pred druhým družstvom Seniori Spiš SNV, ktoré získalo tiež 27 bodov len malo menší počet zhodených kolkov. Na treťom meste skončilo družstvo Rovex 23 so ziskom 19 bodov. Ako štvrté skončilo družstvo KPI Seniori Žilina tiež so ziskom 19 bodmi, ale menším počtom zhodených kolov. Piaty skončili Matadori Prešov s 18 bodmi, šieste Old School Citybowling Poprad získali 16 bodov a na poslednom siedmom mieste sa umiestnilo družstvo Cassovia MAAD so ziskom 14 bodov

Najlepším hráčom 2. kola s priemerom 224 bodov sa stal Novotný Igor z družstva Seniori Spiš SNV. O najvyšší náhod kola sa postaral Zoričák Anton s výkonom 255 bodov z toho istého družstva. Zápas s najnižším rozdielom 4 body sa odohral medzi družstvami Cassovia MAAD (512)MATADORI Prešov (508). Najvyšší výkon družstva zaznamenalo družstvo Veteráni Tatry výkonom 661 bodov. Najvyšší priemer družstva dosiahli tiež Veteráni Tatry ktorí nahrali priemer 604 bodov. Po celé kolo vládla priateľská atmosféra. Všetkým ďakujeme za účasť a tešíme sa na tretie kolo tejto súťaže, ktoré sa odohrá 22.02.2020 v herni Bowling pri trati Prešov. Len dúfame že mazačka v tejto herni bude už opravená a bude mazať mazanie dané na grafe. Aby boli vytvorené regulárne podmienky pre hru.